листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци09-2019


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци09-2019.xlsx

Објавено на: 16.10.2019 14:14:44
Документ БР.: DOC_12298-5/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.