листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост


izvestuvanje za promena na sopstvenost.pdf

Објавено на: 16.10.2019 15:50:33
Документ БР.: DOC_10191-543/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации