листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост на акционер.


известување за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 17.10.2019 09:36:39
Документ БР.: DOC_10191-544/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации