листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01 -30.09.2019 за друштвото Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 09.2019 AM CRM.xlsx

Објавено на: 22.10.2019 14:17:06
Документ БР.: DOC_12298-6/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.