листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.2019-30.9-2019


Банки - финансиски извештаи 30092019.xls

Објавено на: 25.10.2019 09:09:30
Документ БР.: DOC_12298-10/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.