листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување  - котација на корпоративна обврзница:


Известување -котација на корпоративна обврзница.pdf

Објавено на: 28.10.2019 09:35:08
Документ БР.: DOC_10191-550/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации