листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

НЛБ Банка АД Скопје го објавува Коментарот на (неревидиран) неконсолидиран Биланс на успех и Биланс на состојба за период 01.01-30.09.2019 година.


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.09.2019.docx

Објавено на: 29.10.2019 08:35:22
Документ БР.: DOC_10191-556/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации