листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран биланс на успех за период 01.01. - 30.09. 2019


Teteks BILANS NA USPEH 30 09 2019.xlsx

Објавено на: 29.10.2019 14:15:06
Документ БР.: DOC_12298-15/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.