листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати за период 01.01. - 30.09.2019


Obrazlozenie na rezultati 30 09 2019.docx

Објавено на: 29.10.2019 14:15:11
Документ БР.: DOC_10191-560/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации