листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2019 Макстил АД Скопје


9-19 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2019 .xls

Објавено на: 30.10.2019 08:24:32
Документ БР.: DOC_12298-17/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.