листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.19


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - 19.xlsx

Објавено на: 31.10.2019 08:29:09
Документ БР.: DOC_12298-22/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.