листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнати резултати 01.01.-30.09.19


Образложение Сеи Нет 01-09-2019.docx

Објавено на: 31.10.2019 09:55:13
Документ БР.: DOC_10191-564/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации