листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски резултат 01.01-30.09.2019


Finansiski izvestaj 01-09 2019.xls

Објавено на: 01.11.2019 14:10:53
Документ БР.: DOC_12298-28/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.