листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска Банка АД Скопје ги објавува неревидираните извештаи за периодот од 01.01.-30.09.2019 година:


Nerevid.fin.izvestai_Stopanska Banka AD Skopje_01.01.- 30.09.2019.xls

Објавено на: 04.11.2019 10:00:22
Документ БР.: DOC_12298-31/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.