листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за периодот од 01.01. - 30.09.2019 година


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(6).xls

Објавено на: 05.11.2019 14:13:52
Документ БР.: DOC_12298-35/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.