листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

огласно член 40 точка 2 од Правилата за котација, Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидираниот неконсолидиран Биланс на успех за период 01.01. до 30.09.2019 година


Неревидиран биланс на успех за 01.01.-30.09.2019.xls

Објавено на: 05.11.2019 15:45:49
Документ БР.: DOC_12298-37/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.