листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 520 акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 05.11.2019 14:29:57
Документ БР.: DOC_12291-34/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции