листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

                                                   Согласно Глава 6 од Правилникот за котација,известуваме за следново


акции.docx

Објавено на: 06.11.2019 14:23:09
Документ БР.: DOC_12291-35/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции