листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех на ОИЛКО 01.01-30.09.2019.xlsx

Објавено на: 06.11.2019 14:23:03
Документ БР.: DOC_12298-45/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.