листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2019


ADG Trudbenik 01.01.2019-30.09.2019.xlsx

Објавено на: 07.11.2019 09:32:15
Документ БР.: DOC_12298-47/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.