листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:


Известување


Известување согласно член 33 од Правилата за котација_07 11 2019.pdf

Објавено на: 07.11.2019 14:10:35
Документ БР.: DOC_12285-61/2019
Урнек: Измени во органи на управување