листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01,01,-30,09,2019


Мес извештај за берза - природа на трошоци-01-09-19 РЖ ИТШ.xls

Објавено на: 08.11.2019 14:10:12
Документ БР.: DOC_12298-53/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.