листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

bilans na uspeh za period 01.01.2019-30.09.2019 godina


bilans na uspeh 01.01-30.09.2019.xlsx

Објавено на: 08.11.2019 14:10:12
Документ БР.: DOC_12298-54/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.