листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери


Предлог-одлуки 29112019.pdf

Објавено на: 08.11.2019 14:10:12
Документ БР.: DOC_13285-213/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери