листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период од 01.01 - 30.09.2019


Неревидиран биланс на успех за период од 01.01 - 30.09.2019 (1).xlsx

Објавено на: 11.11.2019 14:10:02
Документ БР.: DOC_12298-56/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.