листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2019


bilansi 30.09.2019.xlsx

Објавено на: 12.11.2019 14:10:46
Документ БР.: DOC_12298-58/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.