листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Неревидираниот биланс на успех 01.01. - 30.09.2019


obrazlozenie berza 30.09.2019.docx

Објавено на: 12.11.2019 14:10:46
Документ БР.: DOC_10191-593/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации