листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01-30.09.2019 година.


BU-ADING-01.01.-30.09.2019.xls

Објавено на: 12.11.2019 14:10:46
Документ БР.: DOC_12298-59/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.