листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran finansiski izvestaj-Bilans na uspeh za periodot od 01.01.do 30.09.2019 god.


BILANS NA USPEH OD 01.01 DO 30.09.2019.xlsx

Објавено на: 12.11.2019 14:58:04
Документ БР.: DOC_12298-64/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.