листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.9.2019 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1. - 30.9.2019 година..xls

Објавено на: 13.11.2019 09:26:33
Документ БР.: DOC_12298-66/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.