листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-BILANS NA USPEH 01.01-30.09.2019


BILANS NA USPEH 30.09.2019-Pelisterka.xlsx

Објавено на: 13.11.2019 14:08:36
Документ БР.: DOC_12298-68/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.