листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2019-30.09.2019


finan izv 30 09 2019.xls

Објавено на: 13.11.2019 14:09:44
Документ БР.: DOC_12298-75/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.