листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период од 01.01. - 30.09.2019 за Теал АД Тетово.


01.01-30.09.2019 Природа на трошоци Teal.xlsx

Објавено на: 14.11.2019 14:10:42
Документ БР.: DOC_12298-81/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.