листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран биланс на успех 01.01.2019-30.09.2019


ZAS-9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2019.xls

Објавено на: 14.11.2019 14:10:51
Документ БР.: DOC_12298-82/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.