листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2019год. до 30.09.2019год.


BU 01.01-30.09.2019 -.xlsx

Објавено на: 14.11.2019 14:12:30
Документ БР.: DOC_12298-83/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.