листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2019

 


14.11.2019 9M поединечен 01.01.2019-30.09.2019.xls

Објавено на: 14.11.2019 15:30:34
Документ БР.: DOC_12298-86/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.