листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на Успех за период 01.01-30.09/2019 на АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


01.01-30.09.2019 evropa.xlsx

Објавено на: 15.11.2019 08:32:39
Документ БР.: DOC_12298-89/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.