листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонијатурист АД Скопје-Извештај за промена на соптвеност на обични акции


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 15.11.2019 14:15:28
Документ БР.: DOC_10191-615/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации