листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран посебен биланс на успех за период од 01.01. - 30.09.2019


FI Replek AD 01.01-30.09.2019 - posebni.xlsx

Објавено на: 15.11.2019 14:10:28
Документ БР.: DOC_12298-95/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.