листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01.01 - 30.09.2019


FI Replek AD 01.01-30.09.2019 - konsolidiran.xlsx

Објавено на: 15.11.2019 14:10:28
Документ БР.: DOC_12298-96/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.