листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2019 година


Неревидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2019 година.xlsx

Објавено на: 15.11.2019 14:15:28
Документ БР.: DOC_12298-98/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.