листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.2019-30.09.2019 за Фабрика Карпош АД


3 и 9 Месечни известувања 2019- трговски друштва - функција на трошоци.xls

Објавено на: 15.11.2019 14:49:36
Документ БР.: DOC_12298-104/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.