листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Pociuvani AD Oranzerii vi go dostavuva Bilans na uspeh za period 01.01-30.09.2019 godina


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - Copy11.xls

Објавено на: 15.11.2019 15:00:52
Документ БР.: DOC_12298-106/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.