листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати на УНИБанка АД Скопје 01.01-30.09.2019г.


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-30.09.2019-1.docx

Објавено на: 15.11.2019 15:19:43
Документ БР.: DOC_10191-625/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации