листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлика за Собрание на акционери


2. Предлог одлука за задолжување, заложување на недвижен и подвижен имот....pdf

Објавено на: 22.11.2019 14:31:50
Документ БР.: DOC_13285-216/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери