листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2019


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2019f.xlsx

Објавено на: 29.11.2019 14:30:02
Документ БР.: DOC_12298-119/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.