листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

                                                                    Согласно Глава 6 од Правилникот за котација,  известуваме за следново

                                                                          Откуп на сопствени акции


акции.pdf

Објавено на: 03.12.2019 09:16:26
Документ БР.: DOC_12291-39/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции