листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

                                                                   Согласно Глава 6 од Правилникот за котација известуваме за следново

                                                                              - Откуп на сопствени акции


акции (4).pdf

Објавено на: 03.01.2020 14:10:01
Документ БР.: DOC_12291-0/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции