листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Извештај од ревизор за зделка со заинтересирана страна 


Извештај од ревизор за зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 14.01.2020 08:29:09
Документ БР.: DOC_26453-0/2020
Урнек: Зделка со заинтересирана страна