листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани, 

Ве известуваме дека Г-дин Борислав Атанасовски, независен член на Надзорниот одбор на НЛБ Банка АД Скопје, има купено 147 и продадено 147 акции на НЛБ Банка АД Скопје.

Со почит, 

 

 

 

 

Објавено на: 17.01.2020 09:06:48
Документ БР.: DOC_10191-6/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации